Založení firmy na dálku

Založení firmy s.r.o. nebo a.s. lze realizovat i na "dálku" - tzn. není nutná osobní přítomnost zakladatele v České republice nebo u nás v kanceláři. Založení firmy na dálku znamená prodlení cca 2 dny (pošta) oproti založení firmy s osobní přítomností.

Založení firmy - postup

  1. Vyplníte objednávkový formulář a zašle na adresu info@spravaspolecnosti.cz. Neprodleně budete kontaktován naší společností kvůli domluvení detailů založení s.r.o.
  2. Vypracujeme potřebné dokumenty pro založení společnosti, dokumenty Vám zašleme emailem k podpisu s přesnými instrukcemi. Dokumenty (zejména prohlášení a podpisové vzory, plné moci pro sepsání zakladatelské listiny formou notářského zápisu, prohlášení správce vkladu apod.) ověřeně podepíšete u notáře nebo na Czechpointu kdekoliv v České republice či zahraničí.
  3. Dokumenty nám zašlete poštou, po obdržení platby dojde k provedení úkonů směřujících k rychlému založení společnosti - tedy zejména vyřízení živnostenského listu a podání návrhu na zápis společnosti do Obchodního rejstříku. Obchodní soud poté vydá aktuální výpis z obchodního rejstříku, který Vám zašleme poštou. Následně provedeme daňovou registraci Vaší společnosti.

Cena založení firmy

Cena za založení firmy na dálku je stejná jako v případě osobního odběru. Kompletní cena Vám bude sdělena na základě vyplněného objednávkového formuláře.

Seznam volných živností

Obsahová náplň volných živností

Obsahová náplň řemeslných živností

Obsahová náplň koncesí (a seznam koncesí)

16.07.2020
Změna sídla společnosti od 1.7.2020

Nové sídlo společnosti se nyní nachází v Tančícím domě na adrese Jiráskovo náměstí 1981/6....

10.07.2017
GDPR - revoluce v oblasti ochrany osobních údajů

Od 25. května 2018 vstoupí v účinnost nařízení EU o ochraně osobních údajů neboli „General Data Protection Regulation“ („GDPR“), které přinese evropsk...