O nás

SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o. vznikla jako poradenská společnost nabízející služby v oblasti zakládání a správy obchodních společností v České republice a na Slovensku (SPRÁVA SPOLOČNOSTÍ s.r.o.). Bohaté zkušenosti a počet spokojených klientů nás řadí mezi jednu z předních společností zabývajících se prodejem založených, tzv. Ready-made společností (firem na kíč) v ČR a SR.

Hlavním cílem SPRÁVY SPOLEČNOSTÍ s.r.o. je poskytovat spolehlivý a komplexní servis od založení, prodeje společnosti přes následnou správu společnosti (např. organizování valných hromad, změny ve společnostech) až po odborné právní poradenství včetně restrukturalizace podniku. Tento cíl uskutečňujeme díky vysoké profesionalitě a zkušenostem z oblasti převodů obchodních podílů, tedy zejména práva a účetnictví. Naši pracovníci a partneři se specializují na podnikatelské a organizační poradenství, obchodní právo a účetnictví. Asistujeme i s prodejem státních účastí v obchodních společnostech (prodej státních podniků). S klienty komunikujeme česky, slovensky, německy, anglicky.

SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout k okamžité koupi předregistrované (zapsané) společnosti s ručením omezeným se sídlem v České a Slovenské republice. Nabízené společnosti nevyvíjely žádnou činnost a mají splacený základní kapitál.

Pokud na našich www stránkách nemůžete najít to, co hledáte, prosím kontaktujte nás. Naše reference naleznete zde.

16.07.2020
Změna sídla společnosti od 1.7.2020

Nové sídlo společnosti se nyní nachází v Tančícím domě na adrese Jiráskovo náměstí 1981/6....

10.07.2017
GDPR - revoluce v oblasti ochrany osobních údajů

Od 25. května 2018 vstoupí v účinnost nařízení EU o ochraně osobních údajů neboli „General Data Protection Regulation“ („GDPR“), které přinese evropsk...