Prodej firem na dálku

Prodej nové společnosti lze realizovat i na "dálku" - tzn. není nutná osobní přítomnost nabyvatele v České republice nebo u nás v kanceláři.

Odkoupení společnosti - postup

  1. Vyplníte objednávkový formulář a zašle na adresu info@spravaspolecnosti.cz. Neprodleně budete kontaktován naší společností kvůli domluvení detailů prodeje.
  2. Vypracujeme potřebné dokumenty pro prodej společnosti, dokumenty Vám zašleme emailem k podpisu. Dokumenty (smlouvy o převodu obchodního podílu, prohlášení a podpisové vzory, plné moci apod.) ověřeně podepíšete u notáře nebo na Czechpointu kdekoliv v České republice či zahraničí. Mezitím původní společník (naše společnost) rozhodne o odvolání původního a jmenování nového jednatele společnosti.
  3. Dokumenty nám zašlete poštou, po obdržení platby dojde k podpisu smluv z naší strany. Změny jsou následně zapsány do obchodního rejstříku. Obchodní soud poté vydá aktuální výpis z obchodního rejstříku, který Vám zašleme poštou.

Cena za prodej s.r.o.

Cena za odkoupení společnosti je stejná jako v případě osobního odběru. Kompletní cena Vám bude sdělena na základě vyplněného objednávkového formuláře.


Seznam volných živností

Obsahová náplň volných živností

Obsahová náplň řemeslných živností

Obsahová náplň koncesí (a seznam koncesí)

Prohlášení odpovědného zástupce (ke stažení)

29.07.2018
www.spravcidluhu.cz

V červenci 2018 jsme pro Vás spustili novou platformu pro vymáhání pohledávek www.spravcidluhu.cz, kdy odměna za vymáhání dluhů činí pevných 15% z vymožené čás...

10.07.2017
GDPR - revoluce v oblasti ochrany osobních údajů

Od 25. května 2018 vstoupí v účinnost nařízení EU o ochraně osobních údajů neboli „General Data Protection Regulation“ („GDPR“), které přinese evropsk...

31.01.2016
Zákon o spotřebitelském úvěru

Legislativní rada vlády schválila návrh soustavy zákonů o úvěru pro spotřebitele, která posiluje postavení sp...