Založení společnosti, prodej firem s.r.o. (ready made společnosti)

Vítejte na stránkách naší společnosti, která se zabývá prodejem tzv. Ready-made s.r.o. (firmy na klíč do 24 hodin) a zakládáním nových společností v ČR, SR včetně poskytnutí sídla. Pokud si přejete založit nebo koupit společnost dle nového zákona o obchodních korporacích, vyplňte prosím kontaktní formulář.

Prodej společností (firmy na klíč)

Potřebujete koupit společnost v ČR nebo SR, ale nechcete podstupovat delší proces založení nové společnosti a skládat základní kapitál na vázaný účet? Nabízíme Vám již hotové READY-MADE s.r.o:

  1. mají splacený základní kapitál (1 Kč - 200.000 Kč od 1.1.2014)
  2. jsou zapsané v obchodním rejstříku
  3. nikdy nevyvíjely žádnou činnost, nemají žádné závazky či pohledávky
  4. jsou připraveny k okamžitému prodeji

Založení společnosti (s.r.o., a.s.)

Nabízíme možnost jak pohodlně a rychle založit společnost kdekoliv v České (Slovenské) republice přesne na míru. Založení společnosti nabízíme fyzickým i právnickým osobám se 100 % úspěšností zápisu do obchodního rejstříku.

Založení neziskové organizace

Mnoho lidí nezná výhody neziskové organizace jako jsou občanské sdružení (spolek dle nového občanského zákoníku od 1.1. 2014) nebo nadace. Mezi ně patří zejména možnost nabývat majetek, přijímat dary a vhodným způsobem optimalizovat podnikatelskou činnost jiných subjektů (včetně hospodářských výsledků).

16.07.2020
Změna sídla společnosti od 1.7.2020

Nové sídlo společnosti se nyní nachází v Tančícím domě na adrese Jiráskovo náměstí 1981/6....

10.07.2017
GDPR - revoluce v oblasti ochrany osobních údajů

Od 25. května 2018 vstoupí v účinnost nařízení EU o ochraně osobních údajů neboli „General Data Protection Regulation“ („GDPR“), které přinese evropsk...